Produkty

Ideálna voľba pre vaše schody

Neviete, aké sú dnes trendy vnútorného interiérového zábradlia? Poviem vám o tom niečo, čo vám uľahčí váš výber. Zábradlie je neoddeliteľnou súčasťou rodinného domu alebo bytového interiéru. Môže byť poňaté naozaj netradične a priestor môže byť naozaj veľmi originálnym. Stačí vybrať to vhodné presne pre vás. Lenže, ktoré je to pravé? Ťažko povedať, ja s vami nebývam a nikdy som nevidela, či máte elegantný moderný rodinný dom, alebo máte radi drevenú klasiku v podobe chatiek.

interiér so schodami

Na každý typ sa hodí iný typ zábradlia na schody. Môžete zo svojho zábradlia spraviť hotové umelecké dielo vo vašom interiéri. Trendom je určite moderné a odľahčené zábradlia a schodiská. V dome má zábradlie za úlohu zachovať bezpečnosť celej vašej rodiny. Moderná architektúra sa už objavuje aj u vás doma. Aké by malo byť teda to pravé zábradlie pre vás? Záleží na jednotlivom vkuse užívateľov, ale aj od finančných možností. Nie všetci sme milionári. Ale aj zábradlie sa dá riešiť naozaj veľmi úsporne. Vyriešite to pomocou stĺpikov, ktoré spojíte hrubým lanom alebo sieťou. Pri klasickom type zábradlia musíte mať na pamäti, že výplň musí byť dostatočne nahusto, aby ste sa na svojom schodisku cítili naozaj veľmi bezpečne. Pri hustej výplni zabránite tomu, aby pomedzi zábradlie neprepadlo malé dieťa. Stĺpiky zábradlia môžu byť drevené, nerezové zábradlie na schody alebo aj kované. Navyše kov s drevou pôsobí ľudskejšie. Ak sú vaše finančné možnosti veľkorysejšie, môžete tiež skombinovať sklo a nerezové tyčky alebo lanká a tenké profily na vašom zábradlí. Drevené zábradlie viete skombinovať s kovovými prvkami alebo si ho pomaľovať výraznými farbami či abstraktívnymi motívmi. Budete naozaj jedinečný.

level-3072428_640

Ak máte radi elegantné zábradlia, odporúčam vám nerezové zábradlie. Je vynikajúce na pohľad a veľmi ľahko sa udržiava. Vydrží vám mnoho rokov, čo určite oceníte pri prvotnej vyššej investícii. Ak ste niekde videli schodiská bez zábradlia, verte mi, že bez zábradlia by ste nedostali kolaudačné rozhodnutie, ktoré potrebujete pri stavbe vášho rodinného domu. Prajem veľa šťastia pri výbere a kúpe vášho nového zábradlia, či už bude drevené, nerezové alebo to, vyrobené z kovu. Je to len na vás a na vašom rozhodnutí.