Online

Martin Lewis upustil od žaloby na Facebook

.

Povedal, že vynechal prípad, pretože spoločnosť Facebook súhlasila so zavedením tlačidla na hlásenie podvodných reklám. Ako súčasť tejto dohody spoločnosť poskytne Citizens Advice aj 3 milióny libier.
Organizácia použije peniaze na program na identifikáciu a boj proti online podvodom a podporu svojich obetí.
Projekt sa má spustiť v máji. Bude zahŕňať prácu na vývoji nástrojov, ktoré pomôžu verejnosti identifikovať takúto podvodnú činnosť.

fcb

Rizikové stávky
Viacerí tvrdili, že zahŕňajú špekulácie o šifrovaných menách, ale pán Lewis uviedol, že sú často fronty pre binárne obchodné spoločnosti so sídlom mimo EÚ, s ktorými by sa verejnosť nevedela poradiť.
Úrad pre finančné správanie (FCA) varoval spotrebiteľov, aby sa bavili o obchodovaní s binárnymi opciami a tvrdili, že ide o formu stávkových kurzov, ktorá zvyčajne vedie k stratám.

Spoločnosť najprv obhajovala svoju úlohu a tvrdila, že sa bude zaoberať všetkými reklamami, ktoré jej boli oznámené a ktoré by porušovali práva pána Lewisa
Ale aktivista obvinil americkú spoločnosť z toho, že je neúčinná kvôli tomu, že spolieha na správy používateľa. Pán Lewis a Facebook uskutočnili spoločnú tlačovú konferenciu v jednej z kancelárií americkej firmy v Londýne
Na tlačovej konferencii v stredu však pán Lewis povedal, že po tom, čo hrozil, že bude žalovať spoločnosť Facebook, spoločnosť "rýchlo uvedomila rozsah problému" a súhlasila s tým, že vyčlení prostriedky na riešenie tejto otázky.
Technická spoločnosť sa zaviazala podporiť službu prostredníctvom "špecializovaného interného operačného tímu", ktorého úlohou bude vyšetrovať správy a proaktívne identifikovať súvisiace trendy reklamy, ktoré predstavujú zneužitie jeho platforiem.

.

aukce

Regionálny riaditeľ najväčšej sociálnej sieti pre severnú Európu Steve Hatch povedal: "Sme vďační Martinovi Lewisovi, že venoval pozornosť tejto dôležitej otázke a jeho poradenstvu za posledných osem mesiacov."

Martin Lewis upustil od žaloby na Facebook
4.2 (83.33%)6
.