Masáž , dotyky…

Masáž….je príjemná v každej chvíli. Miluješ dotyky a masáž? Jemnú a citlivú zároveň. Pri tejto masáži sa nejedná o žiaden pohlavný styk.Tantra je o dotykoch končekmi prstov o príjemnej atmosfére a hudbe, o vnímaní pocitov a celej atmosféry, ktorá upokojí tvoje telo, myseľ ale vydráždi Tvoje vnútro až do zbláznenia. Nechaj sa poláskať a uži si tie správne chvíle práve teraz. Neváhaj a zaži niečo príjemné a dráždivé zároveň.

stiahnuť (3)

Ponúkame Ti tie najlepšie masáže o ktorých sa Ti ani nesnívalo. Dotyky vedia stimulovať všetky nervové zakončenia a ak sú na tých správnych miestach, zažiješ rozkoš aká Ťa vynesie do výšin extázy a nekonečného dráždenia. Na masáž sa dajú použiť nie len ruky…. Chceš vedieť viac? Neváhaj a ozvy sa….masáž penisu plnými prsami a perami. Ťa dokáže dostať do úplne iných sfér. Ak túžiš po dotykoch a láskaní si na správnom mieste. Príjemné dotyky na celom tele od hlavy až k prstom na nohách. Samozrejme, tie základné partie neostanú bokom. Tvoj penis bude obrábaný spôsobom o akom si ani nesníval. Erotická masáž Privatportal akú si ešte nezažil. Nechaj sa bez zábran poláskať až do vyvrcholenia.

stiahnuť (2)

Vyvrcholenie na aké nezabudneš. Bude to pre Teba skvelý zážitok a Tvoj penis a myseľ bude chcieť takýto výbuch blaženosti zažiť viackrát, ver že po tomto zážitku si to budeš chcieť ešte zopakovať. Tantra masáž je úplne o niečom inom ako klasický sex. Intimita je pre každého z nás niečo, čo dokáže vzbudiť príjemnú rozkoš ktorá sa prederie z Tvojho vnútra až na úplné vyvrcholenie. Ak potrebuješ vypnúť a prísť na chvíľu do iného,, sveta,, neváhaj a ozvy sa, neoľutuješ. sex, masáž. Splň si prianie a urob pre seba niečo príjemné, niečo na čo budeš veľmi rád spomínať. Príď a nechaj sa prekvapiť. Neváhaj. Tantra dráždenie a masáž zároveň sú tou skvelou predohrou ktorá Ti dá veľa. Tak ozvy sa, nečakaj…