Najkrajšie exotické destinácie pre slobodné páry

Aruba
Aruba trvale dostáva najmenej zrážok v južnom Karibiku a nachádza sa aj mimo pásmo Hurikánu, takže môžete očakávať vynikajúce počasie bez ohľadu na to, v ktorom ročnom období sa rozhodnete ju navštíviť. Je to teda skvelé miesto na dovolenku bez ohrozenia hurikánu.

bora bora

Bora Bora
Bora Bora sa nachádza na južnom pacifickom pobreží severozápadne od Tahiti a v súčasnom období sa teší veľkej popularite. S krištáľovo čistými vodami a nádherným pocitom, že sa nachádzate na súkromnom ostrove, sa vám nebude chcieť z tohto raja odísť. Bora Bora vyzerá doslova ako sen. Koniec koncov, kto by dokázal odolať jednému z najcennejších majetkov Francúzskej Polynézie? Odporúčame sa ubytovať v jednom z idylických bungalovoch plávajúcich na vode.

Havaj
Havaj je exotický štát, ktorý je jedným z 50 štátov Ameriky. Má všetky kúzla exotického miesta, pričom je súčasťou amerického kontinentu. Na svojom vlastnom romantickom úteku do Kailua-Kona, môžete stráviť pobyt vo Four Seasons Hualalai v historickom Ka'upulehu. S možnosťou kajaku navštívte palác Hulihee a pozerajte sa na jazierko cez čierne lávové kamene.

pláž

Fidži
Fidži do nášho zoznamu zahrňujeme aj preto, že je to naozaj jedno z najlepších miest na návštevu a zaslúži si miesto na každom zozname miest, ktoré by ste mali raz v živote vidieť. Podľa oficiálnej internetovej stránky o cestovnom ruchu na Fidži, sa toto čarovné miesto nachádza v srdci južného Pacifiku a je požehnané 333 tropickými ostrovmi, ktoré sú domovom pre niektorých z najšťastnejších ľudí na Zemi.

Cabo San Lucas, Mexiko
Toto nemusí byť ideálnym rodinným dovolenkovým miestom, ale pre sólo cestovateľov alebo pár je perfektné. S prírodnou krásou je to skvelé miesto na oddych na teplom slnku s chutnou margaritou a tancom. Na vrchole Baja California, Cabo San Lucas je miesto, kde sa púšť stretáva s oceánom. Je to miesto, kde bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ste len niečo cez kilometer od vody.

5/5 - (2 votes)