Technika

Samsung Galaxii A8

Poďme sa pozrieť na novú A8-čku od Samsungu. Začneme pekne od začiatku a povieme si všetky jeho parametre.

samsung
 
·         Obsah balenia
Ako prvú uvidíte hranatý krabičku na ktorej je len napísané A8 a logo Samsungu. Tato krabička je bola vytvorená naschvál aby výrobca nechal nového používateľa v prekvapení. Hneď po rozbalení , ako prvé uvidíte smartphon , a pod nim je obálka v ktorej nájdete špeciálni nástroj na výber sim karty , a príručku na používanie . Ďalej v krabici nájdete adaptér do elektrickej siete z podporov rýchleho nabíjania , USB C kábel , a slúchadlá s klasickým Jack vstupom.
 
·         Rozlíšenie displeja , veľkosť pamäte a výkon
Tento smartfón ponúka displej so super Amolet technológiu ktorý disponuje s 5,6 palcovým displejom s rozlíšením 1080 x 2220 pixelov. Okrem iného má tento displej a super čitateľnosť na slnku a super ostrý displej vďaka ktorému si môžete vychutnávať videá a hry v najlepšom rozlíšení. Pod kapotou na 8 jadrový čip ktorý bude poháňať Štvôr gigovú operačnú pamäť rám a operačnú pamäť ktorú si môžeme zakúpiť v dvoch veľkostiach a to buď v 32 GB alebo 64 Gigovej verzii. Toto všetko si poradí aj s viacerými aplikáciami ktoré máte spustené na pozadí a taktiež zvládne aj náročnejšie hry.
 
·         Operačný systém
Pri operačnom systéme to však ostáva v normálne . V smartphone je pripravený Android 7,1,1 ale je s nadstavbou Samsung Experience kde si môžete vyskúšať aj ďalšie funkcie ktoré táto nadstavba ponúka.
 
·         Fotoaparáty
Na zadnej strane tohto zariadenia je fotoaparát ktorý má rozlíšenie 16 megapixelov s autofokusom a clonou. Na prednej strane nájdeme hneď fotoaparáty dva. Jeden obsahuje 16 mpx a druhý 8 MPX sú veľmi vhodné na video hovorí , selfie , a odomknutie zariadenia pomocou detekcie tváre.

samsung galaxy
 
 
·         Batéria a cena
Samsung Galaxii A8 utrpí stratu len na batérii . Tá ponúka len 3000 mHa batériu ktorá by na jedno nabitie mala pri bežnom používaní vydržať dva až tri dni no ako som už spomínal batériu nabijete pomocou adaptéra ktorý má turbo nabíjanie. Cena možno prekvapí no tá by mala byť okolo 500 eur , presnejšie 499 eur .