Produkty

Skladacie telefóny

Budúcnosť smartfónov
Bavíme sa o budúcnosti segmentu mobilných telefónov www.nettur.sk/najmodernejsie-technologie-mobilne-telefony-so-skladacim-displejom/. Výrobcovia sa snažia svoje mobilné divízie tlačiť do vývoja technológií, ktoré používateľom ponúknu veľké displeje, ktoré bude možné zložiť do vrecka. Takýto telefón by chcel mať snáď každý z nás. Príliš rozmerné telefóny sú nepraktické, malé telefóny sú tiež niekedy málo atraktívne. Ale čo tak skladacie telefóny? To je niečo inovatívne a spojené so súčasnosťou.

Moderná doba a technológie, ktoré sa vždy viac a viac vyvíjajú sú na vzostupe. Plány veľkých výrobcov na skladací telefón s ohybným displejom toto je realita, najintenzívnejšie a najkonkrétnejšie sú však informácie o novinke od Samsungu. Ten mal svoj skladací telefón pripravovať údajne už na začiatok roka 2019, avšak vzhľadom na to, že akúsi formu flexibilného mobilu sľubuje už od roku 2013, musíme brať aj tohtoročné špekulácie s veľkou rezervou.

planeta

Aké výhody by mal skladací telefón?
Mali ste tiež problém so svojím telefónom, ktorý bol veľký a nezmestil sa vám do vrecka? Alebo vám pri chôdzi vypadával? Ak áno, riešením by bol práve taký skladací telefón. Poskladali by ste si ho do menšieho rozmeru a vložili by ste si ho do vrecka bez obáv, že by vám niekde vypadol. Skladacie telefóny sú skvelý nápad čo myslíte? Zišiel by sa asi každému z nás, kto využíva mobilné služby každý deň. Je to proste v dnešnej dobe naša neoddeliteľná časť nášho JA.

mobil

Cena takéhoto vymakaného smartfónu
Cena takého mobilu by iste nešla pod tisícku. Priznajme si, takýto telefón je naozaj jedinečná a inovatívna vec, ktorá nebude snáď pre každého dostupná, aspoň nie pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť utratiť taký balík peňazí. Dúfajme, že s dobou prídu ďalšie nové inovácie a skladací telefón bude predstavovať len ďalší jednoduchý telefón, ktorý si budeme môcť dovoliť aj my bežný ľudia.