Online

Stavte na šikovnosť


Študenti si počas školy hľadajú rôzne možnosti, ako zarobiť peniaze. Väčšina z nich sa spolieha na leto, kedy pôjdu do zahraničia alebo budú robiť niečo iné, jednoducho čokoľvek, aby to proste mohli dosiahnuť. Zarobia si a veľmi často neuvažujú ani nad tým, čo vlastne robia. Pretože ich to nejako netrápi. Pretože im ide iba o peniaze a nie o to, aby ich ich práca posúvala ďalej, aby mali nejaké skúsenosti alebo možnosti do budúcna. Je to smutné, že veľká väčšina ľudí na to absolútne nemyslí. A príde mi to dosť smutné, pretože mne išlo hlavne o to.
novodobé peníze

Je jasné, že len málokoho zoberú bez skúseností niekam preč. Napriek tomu, že možno ide len o stáž, ale aj na tú zoberú len málokoho. Je to zvláštne, ale čo sa dá robiť? Keď proste musíte pracovať, idete do supermarketu alebo do zahraničia umývať riady. Jednoducho si nejako peniaze zarobiť musíte a je jedno, akým spôsobom.
bitcoin v mobilu

Ja som však rozmýšľal inak. Chcel som zarábať aj počas semestra a odmietal som chodiť po nociach niekam, kde budem trpieť a cez deň zase trpieť v škole. Začal som teda premýšľať, čo by som mohol urobiť. A bolo to zvláštne, ale nakoniec mi to prišlo úplne ako blesk z jasného neba. Veď sa všade hovorí o kryptomenách https://www.moleminer.sk/bitcoin/bitcoin-mining–miner-a-tazba/, prečo by som také niečo nemohol vyskúšať aj ja? Veď je to niečo úžasné, čo má skutočne potenciál. Len som musel v prvom rade dosť investovať do počítača, do grafickej karty, ale aj do programu. Najprv som premýšľal nad tým či to neoľutujem, že som peniaze, ktoré som mal, dal do niečoho, čo možno nevyjde. Ale potom som si povedal, že nebudem pochybovať.

Pochybnosti sú niečo, čo vás dostane preč z vášho cieľa. Takže je jasné, že to nesmiete urobiť. Ja som to neurobil a začal som pomaly zarábať. Teraz už viem, že dokážem čokoľvek. AJ bez toho, že by som svoj čas trávil na nejakých brigádach mimo domu.