Všetko o psích hoteloch

Určite to aj vy poznáte vypytovali ste sa po celej rodine, všetkých kamarátov, ktorých poznáte, prípadne ste obvolávali aj  známych svojich známych. Nikto zrovna nemal čas alebo mali doma alergikov na zvieraciu srsť, preto ste sa rozhodli siahnuť po poslednej možnosti, ktorá vás napadla a to – Psí hotel
Dnes už existuje veľké množstvo takýchto miest, kde môžete vášho maznáčika odložiť na určitý čas. Pomaly v každom meste sa môžete stretnúť s takýmito službami. Buď vám psíka postráži len niekto súkromné alebo si ich môžete dať k špecialistom.

pes

Takéto psie hotely spravia aj vašim psíkom dovolenku. Ak si vyberiete naozaj kvalitný hotel s dobrým renomé, nemusíte sa báť, bude o neho postarané na úrovni. Takýto odborníci vám ho môžu aj prevychovať, naučiť ho reagovať na základné povely, chodiť ním na prechádzky. V niektorých hoteloch máte aj vstupnú prehliadku. Preto takýto pobyt bude pre vášho psa len prínosom.

Podmienky prijatia psíka
Do hotelov si určite nevezmú hárajúce sučky alebo príliš nebezpečných psov (teda takých, ktorý dokážu bezdôvodne napadnúť človeka alebo iného psa). Taktiež nechcú hotely brať ani psov, ktorý sú kŕmený surovou stravou. Rovnako je dôležité aby mal pes všetky dôležité vakcinácie. Teda vakcínu proti besnote, psinke, infekčnej hepatitíde, leptospiróze, parvoviróze a parainfluenze.

psí hotel

Sledujte aj recenzie. 
Psi síce nevedia hovoriť a zrecenzovať svoj pobyt v psom hoteli, no aj ľudia vám takto vedia povedať prečo sa rozhodnúť pre daný hotel. Síce nevidia, ako sa o psíka starali, ale vidia ako to tam vyzerá, rozprávali sa s majiteľmi hotela, takže vám vedia poskytnúť aj informácie, ktoré na stránke nie sú.
Ceny bývajú rôzne, zväčša je to do tých 20 eur na deň. V Bratislave a jej okolí sa táto suma môže pokojne vyšplhať aj vyššie. Všetko závisí aj od toho, aký chcete aby mal váš psík v hotely komfort.

5/5 - (2 votes)